Informacja Naukowa i Bibliograficzna 2021/2022

Kurs „Informacja Naukowa i Bibliograficzna” obejmuje część e-learningową oraz dwa 90-minutowe seminaria w semestrze zimowym 2021/2022.

Część e-learningowa składa się z 9 modułów poruszających m.in. zagadnienia naukowej informacji medycznej, wyszukiwania informacji, publikacji naukowych, Open Access czy własności intelektualnej.

Seminaria w roku akademickim 2021/2022 odbędą się w formie stacjonarnej w sali multimedialnej, na II piętrze Biblioteki Głównej w następujących terminach:

SEMINARIUM 1 – WYSZUKIWANIE INFORMACJI W SIECI:

SEMINARIUM 2 – POLSKA PLATFORMA MEDYCZNA

Obowiązują zapisy na oba seminaria, w dostępnych terminach i grupach do wyboru (limit osób w jednej grupie to 11 osób ze względu na obostrzenia sanitarne).

Warunkiem rozpoczęcia kursu e-learningowego na platformie Moodle jest zarejestrowanie się w uczelnianym Centralnym Systemie Autoryzacji CSA.

Do kursu e-learningowego logujemy się wpisując nazwę użytkownika (imie.nazwisko) i hasło przyjęte w trakcie rejestracji w CSA.

Wejście do szkolenia

Szczegółowe informacje na temat testów zaliczeniowych i warunków uzyskania wpisu do indeksu są zamieszczone we wstępie do szkolenia. Pytania dotyczące kursu prosimy kierować do pracowników Oddziału Informacji Naukowej i Bibliografii:

Justyna Zawada (justyna.zawada@umw.edu.pl)
Ewa Kapela (ewa.kapela@umw.edu.pl)