Szkolenia on-line dla studentów III roku

Informacja Naukowa dla studentów III roku Wydziału Lekarskiego 2023/2024 (semestr letni)

Szkolenie przygotowane w formie e-learningu dla studentów III roku Wydziału Lekarskiego (semestr letni) jest dostępne na platformie e-learningowej Moodle. Kurs obejmuje 10 godz. (0,5 pkt. ECTS).

Kurs obejmuje pięć modułów – tematy dotyczą źródeł i sposobów wyszukiwania informacji, sposobów oceny jakości źródeł informacji, własności intelektualnej oraz pisania pracy naukowej.

Warunki realizacji kursu:

1) zapisanie się na kurs do 16.06.2024 r. poprzez formularz zapisu

2) posiadanie adresu mailowego w domenie UMW (@student.umw.edu.pl) LUB zarejestrowanie się w uczelnianym Centralnym Systemie Autoryzacji CSA,

3) zalogowanie się na platformie Moodle – instrukcja video, PDF.

Do platformy Moodle logujemy się wpisując nazwę użytkownika (imie.nazwisko) i hasło przyjęte w trakcie rejestracji w CSA (mail w domenie UMW @student.umw.edu.pl). Osoby zapisane na szkolenie zostaną dołączone do kursu na platformie Moodle przez bibliotekarza w ciągu kilku dni od zapisu – aby było to możliwe po zapisaniu się na kurs należy zalogować się na platformie, a by aktywować swoje konto. Szkolenie jest dostępne w zakładce „Strona główna”.

Jak rozpocząć kurs na platformie Moodle – instrukcja video, PDF.

Wejście do szkolenia

Kurs należy ukończyć do 23.06.2024 r. Oceny zostaną wpisane do Wirtualnego Dziekanatu po zakończeniu semestru zimowego (po 23.06.2024 r.).

Szczegółowe informacje na temat testów zaliczeniowych i warunków uzyskania wpisu do indeksu są zamieszczone we wstępie do szkolenia na platformie Moodle. Pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować na adres: justyna.zawada@umw.edu.pl