Biblioteka – Filia UMW w Wałbrzychu

środa: 8.00–17.00
czwartek: 8.00–17.00
piątek: 8.00–17.00
sobota: 9.00–14.00 (w dni zjazdów)
niedziela: nieczynne

ul. Zamkowa 4, parter
58-300 Wałbrzych
e-mail: biblioteka@ans.edu.pl
e-mail: wypozyczalnia@umw.edu.pl

O Bibliotece

Biblioteka – Filia UMW w Wałbrzychu oferuje dostęp do księgozbioru o charakterze prezencyjnym oraz wydzielony księgozbiór z możliwością wypożyczenia.

Studenci mogą wypożyczyć 5 tytułów książek na 3 na miesiące. Księgozbiór oznaczony czerwonym paskiem jest dostępny do korzystania na miejscu.

Rejestracja kont czytelniczych odbywa się online, a aktywacja kont w Bibliotece Głównej UMW (wypełnione, papierowe formularze zapisu przekazywane są do Dziekanatu, a następnie wysyłane do Biblioteki Głównej UMW, gdzie następuje aktywacja kont. Student informowany jest mailowo o aktywacji konta). Dokumenty niezbędne przy aktywacji konta bibliotecznego to: elektroniczna legitymacja studencka (ELS) oraz dowód osobisty.

Formularz zapisu do Biblioteki – Filii UMW w Wałbrzychu

W katalogu online OPAC można sprawdzić dostępność księgozbioru bibliotecznego.

Dostęp do e-zasobów Biblioteki UMW jest możliwy po zalogowaniu się do sieci HAN (po uprzedniej rejestracji w CSA: https://csa.umw.edu.pl/)

Podbicie kart obiegowych studentów jest możliwe online (po rozliczeniu wszelkich zobowiązań z Biblioteką) oraz Biblioteką Główną UMW we Wrocławiu.

WordPress Photo Gallery Plugin