Filia nr 1 Biblioteka Wydziału Farmaceutycznego

Biblioteka Wydziału Farmaceutycznego oferuje wolny dostęp do księgozbioru o charakterze prezencyjnym oraz wydzielony księgozbiór z możliwością wypożyczenia. Książki można wypożyczyć na 3 miesiące. Wypożyczenia obejmują pozycje w wolnym dostępie oznaczone zielonym paskiem oraz wybrane książki znajdujące się w magazynie widoczne w bibliotecznym katalogu online.
Książki z symbolami poszczególnych katedr Wydziału wypożyczane są wyłącznie pracownikom tych katedr.
Z wypożyczeń w Filii nr 1 mogą korzystać studenci, doktoranci oraz pracownicy UMW.

Filia nr 1 posiada dwie przestronne czytelnie druków zwartych oraz czasopism.

W Bibliotece skorzystać można również z dostępu do e-zasobów oraz z Wypożyczalni Międzybibliotecznej. Przygotowywane są także wykazy publikacji z bazy „Bibliografia Publikacji Pracowników UMW” oraz analizy bibliometryczne do ocen indywidualnych pracowników Wydziału.

poniedziałek – piątek

ul. Borowska 211,
e-mail: biblfarm@umw.edu.pl

mgr Alina Łagodzińska, kustosz
alina.lagodzinska@umw.edu.pl

mgr Agnieszka Baran, bibliotekarz
agnieszka.baran@umw.edu.pl

Czytelnicy odwiedzający Bibliotekę zobowiązani  są do:

• stosowania ogólnych zasad GIS,
  • noszenia maseczek zakrywających usta i nos na terenie Biblioteki,
  • używania środków dezynfekujących dostępnych na terenie Biblioteki,
  • zachowania  1,5 metrowego dystansu od innych użytkowników.