Dostęp testowy do Journal of Medical Insight (JOMI)

(Dodano: 06.12.2021)

Do 15 grudnia został uruchomiony dostęp testowy do Journal of Medical Insight (JOMI). Jest to recenzowane chirurgiczne czasopismo wideo, które oferuje nowy złoty standard w edukacji chirurgicznej opartej na obrazie. JOMI udostępnia wysokiej jakości filmy dokumentujące zabiegi chirurgiczne od pierwszego cięcia do zaszycia, przeprowadzone przez doświadczonych chirurgów. Jest to kolekcja skierowana głównie do rezydentów, studentów medycyny, personel kliniczny i wszystkich zainteresowanych. Przedstawione operacje zostały wykonane w Massachusetts General Hospital, Brigham and Women’s Hospital, Duke Medical Center, Rothman Institute i innych ośrodkach. Większość treści JOMI koncentruje się na chirurgii ogólnej, ortopedii, urazach ortopedycznych, jak również neurochirurgii oraz chirurgii głowy i szyi.

Aby skorzystać z dostępu należy zarejestrować się na platformie zgodnie z instrukcją.