Udostępnianie zbiorów

(Dodano: 29.07.2020)

Biblioteka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych studentów, zgłasza gotowość udostępniania niezbędnych zbiorów w postaci skanów.

Oferta skierowana jest wyłącznie do osób kończących studia pierwszego, drugiego, bądź trzeciego stopnia , które ze względu na zamknięcie biblioteki mają trudności w gromadzeniu materiałów, niezbędnych do ukończenia i złożenia swoich prac w wymaganym terminie.

Składane zamówienia będą realizowane z poszanowaniem praw autorskich i uzależnione będą od możliwości kadrowych i technicznych biblioteki. Złożenie zamówienia nie gwarantuje wykonania usługi. Zamówienia będą realizowane w okresie zamknięcia Biblioteki z powodu zagrożenia epidemicznego, a za wykonaną usługę nie będzie pobierana opłata.

Promotor pracy licencjackiej, magisterskiej lub doktorskiej wysyła zamówienie  na adres mailowy wypozyczalnia@umw.edu.pl , podając imię i nazwisko studenta, Wydział oraz tytuł/tytuły potrzebnych pozycji i zakres stron do skanowania. Zeskanowane materiały będą odsyłane zamawiającemu.

Nie będą realizowane zamówienia na pozycje znajdujące się w zbiorach elektronicznych Biblioteki UMW.

Biblioteka UMW prowadzi dokładny rejestr złożonych zamówień.