Dostęp testowy do baz ProQuest

(Dodano: 24.05.2022)

Biblioteka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu do 19 czerwca 2022 r. zaprasza Państwa do korzystania z dostępu testowego do baz ProQuest:

Health & Medicine Ebook Subscription

Kolekcja Health & Medicine Ebook Subscription to ponad 18.000 tytułów e-booków, w tym ponad 1.000 laureatów nagród CHOICE i RCL, obejmująca tematy z pielęgniarstwa, psychologii zdrowia, medycyny wewnętrznej, anatomii/fizjologii, biologii, inżynierii chemicznej i wielu innych.

Umożliwia dostęp do treści renomowanych wydawców w tym ponad 110 wydawnictw uniwersyteckich.

Health Research Premium Collection

Kolekcja Health Research Premium Collection jest unikalnym połączeniem treści szkoleniowych, literatury naukowej i klinicznych materiałów referencyjnych ProQuest. Różnorodność typów źródeł ułatwia studentom i badaczom przyswajać nowe tematy, uzyskiwać dostęp do odpowiedniej literatury i monitorować najnowsze trendy naukowe.

Kolekcja zawiera: