Szkolenia on-line dla studentów I roku 2024/2025

Przysposobienie biblioteczne dla I roku Wydziału Lekarskiego 2024/2025 (semestr zimowy)

Przysposobienie biblioteczne jest przedmiotem:

• przygotowanym w formie e-learningu dla studentów I roku Wydziału Lekarskiego UMW – (semestr zimowy 2024/2025),
  • dostępnym na platformie Moodle,
  • obowiązkowym do realizacji (obejmuje 2 godz. kursu).

2. zalogowanie się na platformie Moodle instrukcja video, PDF.

Do platformy Moodle logujemy się wpisując nazwę użytkownika (imie.nazwisko) i hasło przyjęte w trakcie rejestracji w CSA. Szkolenie jest dostępne w zakładce „Strona główna” po lewej stronie.

Wejście do szkolenia

Kurs należy ukończyć do 16.02.2025 r. Zaliczenia zostaną wpisane do Wirtualnego Dziekanatu po zakończeniu semestru zimowego.

Pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować na adres: ewa.kapela@umw.edu.pl

Przysposobienie biblioteczne dla I roku Wydziału Lekarskiego – Filia w Wałbrzychu 2024/2025 (semestr zimowy)

Przysposobienie biblioteczne jest przedmiotem:

• przygotowanym w formie e-learningu dla studentów I roku Wydziału Lekarskiego – Filia w Wałbrzychu UMW – (semestr zimowy 2024/2025),
  • dostępnym na platformie Moodle,
  • obowiązkowym do realizacji (obejmuje 2 godz. kursu).

Pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować na adres: ewa.kapela@umw.edu.pl

Informacja Naukowa dla studentów I roku Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego 2024/2025 (semestr zimowy)

Informacja naukowa jest przedmiotem:

• przygotowanym w formie e-learningu dla studentów I roku Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego UMW – (semestr zimowy 2024/2025),
  • dostępnym na platformie Moodle,
  • obowiązkowym (obejmuje 2 godz. kursu), na zaliczenie z oceną.

2. zalogowanie się na platformie Moodle

Pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować na adres: ewa.kapela@umw.edu.pl

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku Wydziału Nauk o Zdrowiu/Wydziału Pielęgniarstwa i Położnictwa/Wydziału Fizjoterapii 2024/2025 (semestr zimowy)

Informacja naukowa jest przedmiotem:

• przygotowanym w formie e-learningu dla studentów I roku Wydziałów: Nauk o Zdrowiu/ Pielęgniarstwa i Położnictwa/ Fizjoterapii – (semestr zimowy 2024/2025),
  • dostępnym na platformie Moodle,
  • obowiązkowym do realizacji.

Wejście do szkolenia

Kurs należy ukończyć do 16.02.2025 r.