Dostęp testowy do AMBOSS

(Dodano: 23.02.2024)

W odpowiedzi na zgłoszone przez studentów ED naszej Uczelni zapotrzebowanie Biblioteka uruchamia do 7 kwietnia 2024 r. dostęp testowy do angielskojęzycznej platformy edukacyjnej AMBOSS.

Jest to nastawiona na skuteczne nauczanie studentów medycyny, używana w ponad 500 instytucjach multimedialna biblioteka ponad 20.000 tematów medycznych połączona z bazą ponad 5.800 pytań i narzędziami umożliwiającymi prowadzenie skutecznej edukacji przez wykładowców. Zastosowany system jest nastawiony na nauczanie zamiast wyłącznie uczenia koncentrując się na indywidualnym podejściu do problemów edukacyjnych każdego studenta. Dostępne są również zasoby testów i quizów dla przeanalizowania nabytej wiedzy.

Wejście do AMBOSS

Aby aktywować bezpłatny próbny dostęp do systemu AMBOSS, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1) Zarejestruj się lub zaloguj do konta za pomocą sieci instytucjonalnej.

2) Wejdź do ustawień „Membership & Licenses”, a następnie wybierz “Add Institutional License”.

3) Wprowadź adres email z domeną @student.umw.edu.pl lub @umw.edu.pl, a następnie

wybierz instytucję Wroclaw Medical University z rozwijanego menu.

4) Potwierdź link weryfikacyjny, który zostanie wysłany na skrzynkę mailową.

Konto pozostanie aktywne do 7 kwietnia 2024 roku.