Odeszła Aneta Szymkiewicz

(Dodano: 04.07.2023)

„Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma”

Wisława Szymborska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 03 sierpnia 2023 r. odeszła nasza Droga Koleżanka Aneta Szymkiewicz. Długoletnia pracownica Biblioteki Głównej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego.

Żegnamy zbyt wcześnie wzorową bibliotekarkę, dobrą koleżankę, pogodnego i życzliwego człowieka, otwartego na pomoc i wspieranie innych, pasjonatkę literatury i filmu. Osobę o wielkim sercu oddaną swoim bliskim.

Aneto, nie możemy pogodzić się z tym, że nie ma Cię już wśród nas! Będzie nam Ciebie brakowało!

RODZINIE i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia

Koleżanki i Koledzy

Pożegnanie rozpocznie się we wtorek, 8 sierpnia o godz. 12.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu.