Ostatnie pożegnanie dr Anny Budzińskiej

(Dodano: 01.02.2022)

„Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami…” (św. Jan)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 29 stycznia 2022 r. odeszła nasza Droga Koleżanka dr Anna Budzińska. Długoletnia pracownica Biblioteki Głównej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego, a od 23 listopada 2021 r. wyróżniona pani doktor nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Filologicznego Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa.

Żegnamy zbyt wcześnie wzorową bibliotekarkę, dobrą koleżankę, pogodnego i życzliwego człowieka, otwartego na pomoc i wspieranie innych oraz wielką miłośniczkę górskich wędrówek, przyrody i pasjonatkę literatury, muzyki i filmu.

Aniu, trudno pogodzić się z tym, że nie ma Cię już wśród nas! Będzie nam Ciebie brakowało!

RODZINIE i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia
Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 03.02.2022 r. (czwartek) o godz. 11.00 w kaplicy cmentarza  parafialnego św. Rodziny we Wrocławiu przy ul. Smętnej.